Postsense та DomRa випустили спільний трек “Тополя”style=»display:block»
data-ad-client=»ca-pub-1546467778732436″
data-ad-slot=»1589488701″
data-ad-format=»auto»>

Postsense та DomRa випустили спільний трек “Тополя”

Пісня створена на однойменний вірш Тараса Шевченка і присвячена 200-літтю Великого поета. Це перша спільна робота двох гуртів. Сама поезія “Тополя” дуже довга, тому у пісні використано лише кілька куплетів з цього вірша. Безпосередньо вибирала куплети вокалістка DomRи Анастасія Друзюк.

“До такої незвичної роботи підійшла з відповідальністю — перечитала весь "Кобзар" Шевченка. — Каже Настя. — Слухаючи неодноразово заготовку пісні, все-таки вибрала вірш "Тополя". Всі погодилися. Потім на гармонію, що приніс Євген Павлюковський, наспівала імпровізований (в стилістиці української пісні) варіант мелодії. А далі вже робота кипіла…”

Текст пісні тісно переплітається із подіями в Україні, зокрема воєнним конфліктом на Донбасі. Адже тисячі українських жінок так само як і колись збирають на війну своїх коханих і готові на все, аби ті повернулися живими.

“Звичайно, ми не перші, хто береться актуалізувати Шевченка у сучасній українській музиці. — Каже лідер гурту Postsense Євген Павлюковський. — Сьогодні творчість Шевченка з усіма подіями набуває того значення, яке воно мало у часи самого поета, і яке, можливо, трохи призабули. Вчитайтеся в “Тополю”, це глибока і надзвичайно актуальна поезія. А наше завдання було в тому, щоб створити до цього геніального тексту відповідний і сучасний саунд”. Слухайте і проводьте паралелі.

Загрузка…style=»display:block»
data-ad-client=»ca-pub-1546467778732436″
data-ad-slot=»1589488701″
data-ad-format=»auto»>