Вночі у Берегові розбили скло на 9-ти автомобілях з угорськими номерами

Усe цe виглядaє, як відвeртa прoвoкaція, прo які застерігали у ці дні правоохоронці. Адже автомобілі з українським номерами, які були припарковані поруч з авто на угорських номерах, залишилися неушкодженими.

Інцидент стався в ніч з четверга, 15 березня, на п’ятницю, 16 березня, у дворі, що створений з п’ятиповерхівок на вулицях Шевченка та Корятовича, поруч із спортбазою «Закарпаття».

Невідомими наразі особами були пошкоджені 9 автомобілів, яким вибили лобове чи заднє скло, інформує власкор Mukachevo.net з місця подій.

Особливістю цього акту вандалізму став той факт, що об’єктами нападу стали виключно автомобілі з угорськими номерами. Авто з українськими номерами, які були припарковані поруч, залишилися неушкодженими. І це вкотре доводить, що йдеться про відверту провокацію.

Фото з місця подій, на якому розташовані поруч 2 авто: одна на угорських номерах з розбитим склом, інша на українських неушкоджена

Зранку викликані наряди поліції приступили до зборів показів та заяв від постраждалих.

– Повідомлення про інцидент надійшло до правоохоронців сьогодні близько 6:47 ранку, від мешканція вулиці Шевченка. Заявник повідомив, що вийшов зранку на вулиц, і побачив 7 пошкоджених авто, у яких були розбиті лобові стекла. Наразі на місці працюють правоохоронці. Вирішується правова кваліфікація, – прокоментували Mukachevo.net у закарпатській поліції.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.